Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale FilmBox Family. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Wielka przygoda Pima i Poma

Gatunek: film animowany

Kraj produkcji: Holandia

Rok produkcji: 2014

Czas trwania: 70 min

Reżyseria: Gioia Smid

Obsada: Georgina Verbaan, Tjitske Reidinga, Peter Paul Muller, Plien van Bennekom, Bianca Krijgsman

Opis:

Pim i Pom to dwa koty, które mieszkają ze swoją panią w przytulnym domku. Pewnego dnia gospodynię odwiedzają siostrzenice Trees i Sjaantje. Dzieci wybierają się na piknik i potajemnie zabierają ze sobą oba pupile cioci. Zwierzaki nie mają nic przeciwko do momentu, w którym dowiadują się, że dziewczynki zamierzają zatrzymać je dla siebie na zawsze. Pim i Pom uciekają, ale niestety gubią się w labiryncie nieznanych uliczek i nie wiedzą jak trafić do domu. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

Zdjęcia:

Kiedy w programie:

2020-07-18 11:55

2020-07-28 05:55

Powrót